Цифрова академія майбутнього "BEBIYM" - розумна дитина

Онлайн-уроки для дітей по навчанню читанню в грі

Королівська освіта починається з читання в іграх. Вчимося читати: букви, склади, швидкочитанню правильно та без стресу і півроку перенавчання.

Вчимося читати рідною мовою, щоб краще розуміти іноземну мову, підготуватися до школи, прискорити читання не відстаючи від шкільної програми та вирішуємо проблеми, якщо дитина досі читає М - А = МА, плутає букви та змінює їх місцями або читає по одній букві, повертаючись до початку

 • Наші захоплюючі ігри та навчальні відеоролики вирощують у дітей любов до читання та роблять його приємним
 • Наша покрокова програма забезпечує чіткий шлях навчання
 • Наша спільнота батьків та експертів буде спрямовувати та підтримувати вас
 • Отримуйте доступ до матеріалів онлайн 24/7 та навчайтеся в темпі вашої дитини
 • Збалансоване навчання з друкованими завданнями для практичного читання

Вартість навчання читанню в цифровий академіі майбутнього "BEBIYM"

Групові заняття
Призначений час
Більше соціуму
10 місць
Висилаємо вправи при пропущеному уроці
1 година за 1 урок
Більше 80 ігор на місяць
Допомога для мам
результат успіху за три місяці
щомісяця перевірка досягнень
Вручаємо сертифікати

Вартість 1 урока – 225 грн (500 ГРН)

Індивідуальне заняття
Зручний час
Приділяємо дитині більше уваги
2 місця
Більше різних цікавих завдань
Висилаємо вправи при пропущеному уроці
1 година за 1 урок
Більше 80 ігор на місяць
Додаткові ігрові заняття для розвитку
Допомога для мам
У подарунок разова півторагодинна консультація з нейропсихологом у перший місяць навчання
Вручаємо сертифікати

Вартість 1 урока – 500 грн

Як ми вирішуємо проблеми батьків та дітей з читанням?

Як ми вирішуємо проблеми батьків, щоб навчити дитину читати:

 1. Залучення без перевантаженості: наші інтерактивні ігри забезпечують невтручання, дозволяючи вам зосередитися на повсякденних домашніх справах або просто сидячи поруч, поки ваша дитина насолоджується навчанням.
 2. Відстеження прогресу: легко відстежуйте прогрес читання вашої дитини за допомогою нашої зручної панелі керування, гарантуючи, що ви завжди будете в курсі подій.
 3. Інтерактивні ресурси: отримайте доступ до широкої бібліотеки ретельно підібраних 4000 ігор для читання, що відповідають віку та рівню читання вашої дитини.
 4. Гнучке навчання у групі: підбираємо з безлічі ігор та занять з читання відповідно до потреб вашої дитини, навіть у найзавантаженіші дні.
 5. Час спілкування: Насолоджуйтесь часом, проведеним зі своєю дитиною, граючи разом у ігри, посилюючи радість від читання всією сім’єю.

 

Як ми вирішуємо проблеми дітей у читанні:

 1. Навчання через гру: наші інтерактивні ігри перетворюють читання на захоплюючу пригоду, підвищуючи мотивацію вашої дитини та її любов до книг.
 2. Індивідуальне навчання: зосередьтеся на конкретних навичках читання, таких як фонетика, словниковий запас та розуміння з урахуванням унікальних потреб вашої дитини.
 3. Доступ до ресурсів: відкрийте для себе світ захоплюючих історій та освітнього контенту, який зацікавить вашу дитину та захопить її читанням.
 4. Самостійне навчання: попрощайтеся з необхідністю йти в ногу з однолітками. Ваша дитина може вчитися у своєму власному темпі, поступово зміцнюючи впевненість у собі.
 5. Спільне навчання батьків та дітей: розділіть задоволення від читання зі своїми батьками та перетворите його на досвід спілкування.

 

Приєднуйтесь до нас сьогодні та змініть шлях читання вашої дитини!

Комплексна методика навчання читанню українською мовою по складах та швидкочитанню розвиває мозок та залучає 7 видів пам'яті

За авторською методикою словодзвоники використовується: нейропсихологія, ейдетика, мнемоніка, асоціації, анаграми, Шульте, Домана та інші

 • Розвиток мислення за допомогою уяви
 • Розвиток просторового мислення
 • Розвиток логичного мислення
 • слухова
 • фотографічна
 • зорова
 • тактильна
 • короткочасна
 • довгострокова
 • эмоційна
Пан Олександр Миколайович засновник BEBIYM
Місія та цінності

Цифрова академія майбутнього "Bebiym", де ми виховуємо розумних дітей. Побачивши у Валентини талант навчати дітей в ігровій формі за допомогою авторської методики словодзвоники. Запропонував стати її продюсером, щоб всі дітки в Україні навчилися не просто читати, а полюбили читання. Цінності: чесність, повага, відповідальність, креативність, аналітичний та стратегічний склад розуму.

Brain - тренер пані Valentina
Практик з 13-річним досвідом

Майже 3 роки проводить навчання читанню дітей в цифровий Smart Kids академіі майбутнього "Bebiym", де ми виховуємо розумних дітей. Застосовує комплексну авторську методику словодзвоники у навчанні читанню дітей. Навчання пройшло понад 300 учнів. Навчила читанню свого старшого сина до того, як йти в перший клас. Навчила молодшого сина. Переконалася, що результат за 24 години можливий завдяки комплексу методик які я вивчаю  і впроваджую протягом 13 років.

сертификат
Відгуки щодо навчання читанню дітей

Відомий результат навчання вже видно через три місяці, але все залежить спільної роботи і індивідуальності дитини. Рівень проблем: низький, середній, високий. Наприклад, дитину навчили неправильної вимови букв – низький рівень. А, якщо плутає букви, в листі пише літери догори ногами то це легастенія, яка ставитися до високого рівня і вимагає не менше двох років роботи.

Сертифікат для наших улюблених учнів за розвиток любові до читання
Поради щодо читання в іграх від шкільного вчителя

Я Ганна Захарченко)) Вчитель початкових класів. В цьому році працюю з самими маленькими , 1 клас.До школи дітки прийшли різнорівневі. Більша частина не знала букв. З кожним набором діток, бачу як все важче і важче дається навчання малюкам. На це є ряд вагомих причин. Одна з причин – це кліпове мислення, не сприйняття навчання за старою системою. Діткам вже важко зосереджувати довго увагу. Особливо важко дається читання, адже потрібно прикласти чимало зусиль та старання , щоб навчитися читати. Одне з провідних діяльностей діток 6-7, років – ігрова діяльність.Тому , коли я на теренах інтернету знайшла презентацію пані Валентини та напрацювання іі та команди фахівців інтерактивних ігор, дуже зраділа. Ігри та завдання підібрані відповідно віковим вимогам, методиці навчання. Діти не помічаючи , запам‘ятовують букви, склади ,починають читати. Це чудове доповнення до діяльності на уроці. Я створила групу , де надсилала ігри як закріплення пройденого матеріалу на уроці. Залишилася і я і батьки дуже задоволені.Учні , яким важко давалося читання почали читати. Результати я побачила щойно почала використовувати у навчанні ігри. Діткам , яким важко було запам’ятати графічне зображення букв і відповідно їх звукову вимову , почали це робити. Почали розуміти утворення складів. Почали читати цілими словами,розширили кут зору.Пані Валентина завжди вчасно надсилає матеріал. Співпрацювати з таким фахівцем – одне задоволення.Я ні на хвилинку не засумнівалася у професійності цієї команди . Адже ,сама спочатку спробувала погратися і дала можливість батькам. Ціна – символічна. Діти – найдорожчий скарб , а особливо наші і отримувати мають усе найкраще!! Тому сміливо можу рекомендувати співпрацювати з даною командою фахівців.

Запитання

Ми працюємо онлайн по всьому світу та проводимо заняття за допомогою відео зустрічей у ZOOM

З 5 років до 13 років

Для навчання ми використовуємо ігровий сервіс, а також програму відеозв’язку. Ми займаємось як у групі, так і індивідуально.

Вам потрібен буде смартфон та інтернет 4G, Wi-Fi. Або ноутбук, стаціонарний комп’ютер із підключенням інтернету, а також встановлений месенджер Viber, WhatsApp, Telegram на комп’ютер або смартфон, планшет, куди ми висилатимемо ігрові вправи, інструкції. Для зручності навчання на смартфоні використовуйте горизонтальне положення. Не хвилюйтесь, будь ласка, тому що всі інструкції ми надішлемо Вам на Viber або зручний для Вас месенджер. Для відеозв’язку потрібна безкоштовна програма ZOOM. Посилання для її встановлення та як підключити звук ми надішлемо Вам у месенджер.

У нас можна оформити безпроцентну розстрочку на 14 днів. Всі інструкції ми надішлемо після першого уроку.

8 уроків на місяць і іноді випадає 9 та 10 урок у подарунок

 1. Якщо у Вас виникли якісь обставини, то будь ласка прийміть до уваги. Час занять, який Ви обрали, буде постійний. Ми не переносимо уроки через завантаженість часу проведення уроків, який розписано на цілий тиждень для проведення перших і повторних зустрічей з кожною мамою. Ми розуміємо, наскільки важлива регулярність занять для вашої дитини! Тому ми надсилаємо 10 ігрових занять з доступом на цілий тиждень і якщо щось незрозуміло, то з радістю допоможемо розібратися!
 2. Якщо у Вас зламався комп’ютер або проблема з кабельним інтернетом, тоді ми з Вами працюємо на смартфоні або планшеті з інтернетом 3-4G, для навчання потрібно смартфон тримати в горизонтальному положенні, а не вертикальному. 
 3. Також ми беремо оплату за 8 уроків, хоча в місяці, в якому Ви навчаєтесь, може бути 9-10 занять, що може бути компенсацією та подарунком 1-2 уроків для Вас.
 4. Якщо у Вас немає смартфона, планшета або виникла критична ситуація в сім’ї, то ми заняття заморожуємо, доки у Вас не вирішиться проблема. Після Ви нам напишіть, що проблема вирішилася і ми дивимося, чи є вільні місця на початок місяця. До кількості занять, що залишилися, ми додаємо ще заняття, щоб у місяці вийшло 8 занять. За додані заняття Ви вносите оплату і ми продовжуємо навчання.
 5. Ми не компенсуємо і не повертаємо оплату, якщо Ви вирішили замість запланованих занять у той час, який Вам призначено та було заздалегідь обговорено: піти на планове лікування зубів, піонерський табір, записатися на додаткові курси для дітей, поїхати до бабусі чи дідуся, вирішення своїх питань переїзду, проживання та роботи в іншій країні та інших некритичних ситуацій, що виникають.

З кожним роком, діткам все важче і важче дається навчання  читанню. На це є ряд вагомих причин.

Одна з причин – діти народжуються у цифровому світі, де без гаджета просто не обійтися.

Друга з причин – це кліпове мислення, не сприйняття навчання за старою системою при звичайній допомозі репітора додому або вчителя. Діткам вже важко зосереджувати довго увагу. Особливо важко дається читання, адже потрібно прикласти чимало зусиль та старання , щоб навчитися читати. Одне з провідних діяльностей діток 5-7, років – ігрова діяльність за допомогою гаджета.

Діти не помічаючи , запам‘ятовують букви, склади ,починають читати.

 • По-перше, дитина з трьох років хоче бути самостійною і щоб її вважали дорослою.
 • По-друге, мамі потрібен вільний час.
 • По-третє, необхідно ненав’язливо допомогти дитині поводитися з гаджетом і дати можливість займатися самостійно. Цим Ви створите неформальну обстановку для легкого та швидкого засвоєння інформації, щоб дати йому поринути у ігровий процес.
 • По-четверте, Ви створите передумову, щоб він міг виконувати у майбутньому уроки в школі самостійно без вашого нагляду.

Відразу почнемо з прикладу: як швидко на світ з’являється дитина? Програмою організму розраховано на 9 місяців, а не раніше. Наша програма розрахована на 24 години – по 1 годині двічі на тиждень. Мінімальний перший результат буде за три місяці. Якщо Ви хочете прискорити результат:

 1. Слухаєте поради тренера щодо рівня читання з можливим переходом на рівень нижче
 2. Приділяєте час дитині, допомагаючи на уроці та додатково займаючись з нею, заздалегідь порадившись зі мною, щоб не відбити бажання вчитися.
 3. Протягом навчання Ви спостерігаєте і контролюєте, чи вдається дитині промовляти букви, склади чи слова правильно. Якщо дитина виконує завдання мовчки – мама озвучує за неї.
 4. Ми не екзаменуємо дитину кажучи – читай, а ми союзники готові завжди допомогти і такий підхід дає найкращий результат.
 5. Якщо щось у дитини не виходить, будь ласка, терміново пишіть мені на будь-який месенджер.
10 важливих порад
 • навчати в ігровій формі!
 • враховувати вікові та психологічні особливості дитини
 • вчимо спочатку звук, а не букви
 • уникати негативних емоцій в процесі навчання
 • вчити та робити злиття звуків
 • займатися систематично не менше 66 днів, щоб розвинути звичку
 • супровід занять без негативних емоцій. Чи не змушувати, а ДОМОВЛЯТИСЯ! І ГРАТИ
 • не кричати на дитину, а хвалити та нагороджувати ії навіть за маленькі перемоги!
 • діти повинні бути дружною командою, а не командирами та дотримуватися правил етикету на заняттях
 • не втручатися в процес навчання вашої дитини, тому, що ми слідуємо усім методикам котрі показали результат.
Подарунок гра з читання "Підводний світ"
 • Вашу дитину чекатиме подарунок
 • Ваше заняття вже оплачено за наш рахунок (736 грн)
 • При відвідуванні першого уроку на Вас чекає знижка від 40 – 50%
 • Для підключення потрібен буде смартфон, інтернет 4G, Wi-Fi та додаток ZOOM
 • Всі інструкції надішлемо в месенджер
 • Для безперервної роботи використовуємо автономну електрику без переривання занять
 • Перенесемо вашу дитину прямо в гру мотивуючи зацікавленість нагородами у вигляді кристаликів з обміном на спорядження робіка Квантіка
Пройти тест і дізнатися чи є у моєї дитини труднощі в читанні